Воркшоп з історії міжнародного права пройде в УКУ

29 серпня в Українському католицькому університеті пройде воркшоп на тему «Міжнародне право та його історія на українських землях». В рамках воркшопу будуть розглянуті питання розвитку міжнародного права в Україні, в тому числі в Києві, Львові, Одесі, Харкові. Важлива увага буде приділена питанням впливу юристів – вихідців зі Львова на формування міжнародного права в цілому, зокрема Герша Лаутерпахта, Яна Карскі, Густава Рожковського тощо. Серед доповідачів воркшопу – старший науковий співробітник Інституту держави і права імені В. Корецького Костянтин Савчук, директор Львівського центру міжнародного права та прав людини Володимир Лисик, відомий польський історик та правник Адам Редзік.
Воркшоп відбуватиметься в рамках Міжнародної конференції «Східно-європейські катаклізми і формування сучасного міжнародного права», яка проходитиме у Львові впродовж 26-29 серпня 2015 року. Конференція організована Лейпцігським центром історії і культури Центрально-Східної Європи з Німеччини в співпраці з Центром верховенства права Українського католицького університету, Львівським національним університетом імені Івана Франка, Львівським центром міжнародного права та прав людини та Українсько-Австрійським Бюро Кооперації в освіті, науці та культурі. Фінансову підтримку конференції надає Міністерство закордонних справ Німеччини.
В конференції візьмуть участь понад тридцять експертів із США, Польщі, України, Литви, Естонії, Швейцарії, Австрії, Греції, Ізраїлю та ФРН, які обговорюватимуть актуальні питання сучасного міжнародного права, виклики які сьогодні постали перед міжнародною спільнотою та історію становлення глобальної правової системи. Головною метою конференції, за словами організаторів, є показати ту роль, яку відіграли вихідці із Центральної та Східної Європи та Львова, зокрема, у процесі становлення сучасного міжнародного права.
Офіційне відкриття конференції відбудеться 26 серпня 2015 року о 17.30 у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка, в рамках Відкритої лекції автора відомої книги «Геноциди Сталіна», професора Стенфордського університету Нормана Ноймарка на тему «Світова історія геноциду».
Детальніше із програмою конференції Ви можете ознайомитися за посиланням: http://research.uni-leipzig.de/gwzo/images/GWZO_images/Konferenzen/15_VR_Lviv.pdf