Відбувся ІІ Модуль Сертифікатної програми “Права людини в бізнес-середовищі”

20 та 21 березня в Українському католицькому університеті пройшов ІІ Модуль Сертифікатної Програми «Права людини в бізнес-середовищі».

Розпочався модуль із відео-лекції професора лондонського Університету Квін-Мері Лукаса Містеліса, який ознайомив слухачів із ключовими засадами значення прав людини при розгляді спорів в рамках міжнародному комерційного арбітражу.Один із провідних вітчизняних експертів в сфері права довкілля, член правління Resource and Analysis Center “Society and Environment” Андрій Андрусевич розповів про проблеми захисту екологічних прав людини в ході підприємницької діяльності. Роберт Хорольский, радник юридичної компанії «ОМП» в своєму курсі продемонстрував місце прав людини та людської гідності в процесах європейської економічної інтеграції. Професор чиказького DePaul University Річард Фаркас зробив презентацію щодо власного досвіду співпраці із транснаціональними корпораціями в питаннях пов’язаних із бізнес-етикою.

Другий день модулю був присвячений таким як compliance issues в практиці бізнесу та корпоративна соціальна відповідальність і права людини. Лекції по compliance прочитала партнер міжнародної юридичної компанії CMS Cameron McKenna Ольга Ворожбит, яка розповіла в чому полягає актуальність цієї проблематики і для вітчизняного бізнесу. Своєю чергою, Maryna Saprykina , один із ключових українських фахівців із КСВ на прикладі реальних кейсів продемонструвала співвідношення корпоративної соціальної відповідальності та прав людини, а також шляхи вирішення проблем із імплементацією відповідних інструментів у корпоративні практики.

Наступний модуль відбудеться 23-24 квітня і він буде присвячений європейським механізмам захисту прав людини та бізнесу.
Детальніше про програму: 093 993 93 51 [email protected]
MS1