Відбудеться п’ятий захід в рамках UCU Rule of Law Lecture Series

Український католицький університет спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та за співпраці з Відділення Асоціації правників України у Львівській області продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських правників, присвячених актуальним викликам та проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Черговий, п’ятий захід від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 10 листопада (вівторок) 2015 р., о 10:30 у конференц-залі Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а). В цей відбудуться дві відкриті лекції професора права Тюбінгенського університету (Німеччина) Бернда Хайнріха (Bernd Heinrich) на тему «БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ В ПРАВОВІЙ ДЕРЖАВІ: ДОСВІД НІМЕЧЧИНИ» та професора права Католицького університету Любліна Ділейна Свенсона на тему «РОЛЬ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА У ГАРАНТУВАННІ ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА».
Для участі в заході, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням:
http://goo.gl/forms/YcKeqUer1f
Тривалість заходу: 10:30-13:00.
Робоча мова: англійська. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.
Місце проведення: конференц-зал Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а).
Після завершення лекції усі учасники запрошуються на каво-перерву.
До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники та всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.
Проект UCU Rule of Law Lecture Series провидиться Центром верховенства права УКУ спільно з Проектом USAID “Справедливе правосуддя” за співпраці Асоціації правників України та Європейської Бізнес Асоціації. Інформаційний партнер UCU Rule of Law Lecture Series – Портал «Твоє місто» www.tvoemisto.tv.
Додаткова інформація[email protected], 0939939351
Poster_5th ROL LS event_B.Heinrich&D.Swenson