Відкрита лекція Богдана ВИТВИЦЬКОГО «Верховенство права, засади справедливості та роль юристів у його забезпеченні»

29 квітня Центр верховенства права Українського католицького університету за підтримки Львівського відділення Асоціації правників України запрошує на відкриту лекцію Богдана Витвицького на тему «Верховенство права, засади справедливості та роль юристів у його забезпеченні».

До участі запрошуємо представників професійного юридичного середовища, науковців та студентів-правників, осіб, які цікавляться питаннями реформування системи права в Україні.

Місце проведення – Український католицький університет, ауд. 405 (вул. Козельницька, 2а).
Час проведення – 15:00-16:30.
Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації. Реєстрація за посиланням

Богдан Витвицький є відомим американським правником, активний діяч у сфері боротьби з корупцією та один із нещодавніх претендентів на посаду голови антикорупційного бюро в Україні. Більш ніж 20 років працював федеральним прокурором в Прокуратурі округу Нью-Джерсі, США. Більша частина його кар’єри була присвячена розслідуванню та кримінальному переслідуванню складних фінансових злочинів. Два з половиною роки працював над впровадженням антикорупційної програми в Україні. У 2003 році нагороджений відзнакою Генерального прокурора США за успіхи в протидії економічним злочинам в сфері нерухомості та банківського шахрайства.

Лекція проходитиме англійською мовою. Дискусія після виступу – українською та англійською.

Додаткова інформація[email protected], 0939939351