Відкрита лекція професора Крістіни Гантель-Фрейзер

У рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series Школа права УКУ запрошує правників та зацікавлених у тематиці на відкриту лекцію професора Крістіни Гантель-Фрейзер “Building Peace With Conflict – The Rule Of Law As Partner Of Integrated Conflict Management”. Лекція відбудеться 13 вересня о 10:30 год. Участь у заході безкоштовна.

Український Католицький Університет спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Відкриє цьогорічну серію лекцій Крістіна Гантель-Фрейзер – професор-емерит Інституту вирішення конфліктів в Університеті Вікторії (Канада).

Коли: 13 вересня 2017 р. (середа), о 10:30 год.
Де: конференц-зал (хол), Інформаційно-ресурсний центр ім. митрополита Андрея Шептицького, вул. Козельницька, 4
Мова заходу: англійська

Участь у лекції безкоштовна. Реєстрація за посиланням.

Проект UCU Rule of Law Lecture Series реалізовується Центром верховенства права УКУ за підтримки Програми USAID з реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області та АО “Матвіїв та партнери”.

Детальніша інформація: [email protected], +38 (068) 599 18 15.

Довідка

Крістіна Гантель-Фрейзер – професор-емерит Інституту вирішення конфліктів в Університеті Вікторії (Канада). Викладала конфліктологію та організаційну психологію в університетах Канади, США, Німеччини, Угорщини, Греції та України, а також працювала в різних проектах по всьому світі, зокрема в тих, які ініціювало Міністерство закордонних справ Канади, Угорщини та Індонезії, а також ООН у Криму.