Відкрита лекція професора Томаса Х. Спіді Райса

Центр верховенства права Українського католицького університету спільно з Проектом «Справедливе правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку USAID оголошує про старт про початок UCU Rule of Law Lecture Series – серії лекцій від провідних американських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам в сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект здійснюється у співпраці з Асоціацією правників України та Європейською бізнес-асоціацією. Інформаційний партнер UCU Rule of Law Lecture Series – Портал «Твоє місто» www.tvoemisto.tv.
Відкриття UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 25 травня (понеділок) 2015 р. у Конференц-залі Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а) в рамках Відкритої лекції Томаса Х. «Спіді» РАЙСА (Thomas H. “Speedy” RICE) – професора Університету Вашингтона та Лі (Вірджинія, США), на тему: «Верховенство права: майбутнє в (не)безпеці?» (The Rule of Law: Is Its Future Secure?). В ході своєї лекції, професор Томас Х. Райс розкриє останні тенденції верховенства права та основні виклики щодо нього, які існують на сучасному етапі, а також окреслить ймовірні шляхи розвитку верховенства права в найближчому майбутньому.
Лекція відбуватиметься англійською мовою. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.
До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники, а також всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування системи права в Україні.
Місце проведення – Конференц-зал Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а).
Початок заходу – о 15:00.
Після завершення лекції заплановано кава-брейк та нетворкінг
Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся – http://goo.gl/forms/34ASNRptEx
Додаткова інформація – [email protected], 0972582271