Відкрита лекція Шеннон Салтер «Верховенство права в епоху цифрових технологій»

Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію експерта із вирішення спорів онлайн та адміністративного права Шеннон Салтер “Верховенство права в епоху цифрових технологій: як вирішення спорів онлайн покращує доступ до правосуддя”. Лекція відбудеться 21 вересня о 17:00 год. Участь безкоштовна.

Шеннон Салтер – голова Цивільного трибуналу у Ванкувері – одному із перших у світі інтернет-судів. Експерт відповідає за всі аспекти впровадження та реалізації цього інноваційного багатомільйонного проекту з розширення доступу до правосуддя, у тому числі координуючи роботу більше 40 працівників та членів трибуналу, а також розробляючи технологічні онлайн-процеси.

21 вересня у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя” Шеннон Салтер розповість про роботу інтернет-суду, технічні аспекти та залучення до цього процесу уряду та зацікавлених сторін.

Коли: 21 вересня (четвер), о 17:00 год.

Де: конференц-зал (127), Центр Митрополита Андрея Шептицького (м. Львів, вул. Козельницька, 2а)

Мова лекції англійська. Під час заходу забезпечуватиметься синхронний переклад.

Участь безкоштовна. Попередня реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2f3d2Lw

Трансляцію лекції можна буде переглянути на сайті Твоє місто.

Детальніша інформація: [email protected], +38 (068) 599-18-15.

Довідка

Проект UCU Rule of Law Lecture Series  – це серія лекцій від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Реалізовує проект Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя” у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області та АО “Матвіїв та партнери”.

Шеннон Салтер – експерт із вирішення спорів онлайн та адміністративного права з понад 10-річним досвідом роботи. Голова Цивільного трибуналу у Ванкувері, Британська Колумбія, Канада – одного із перших у світі інтернет-судів. Пані Салтер відповідає за всі аспекти впровадження та реалізації цього інноваційного багатомільйонного проекту з розширення доступу до правосуддя, у тому числі координуючи роботу понад 40 працівників та членів трибуналу, розробляючи технологічні онлайн-процеси, співпрацюючи з розробниками програмного забезпечення, залучаючи уряд та зацікавлені сторони, розробляючи правила, забезпечуючи доступ до найкращих стандартів правосуддя, складаючи бюджет та звітність про ефективність. Крім того, Шеннон Салтер – Уповноважений Комісії з фінансових установ, віце-президент Ради Адміністративних трибуналів Британської Колумбії та член правління Канадського інституту правової інформації (CanLII).