В УКУ визначать переможців національного раунду Судових змагань із міжнародного публічного права ім. Б. Телдерса

TELDERS

11-12 березня 2016 р. в Українському Католицькому Університеті відбудеться національний раунд Судових змагань із міжнародного публічного права ім. Б. Телдерса (Telders International Law Moot Court Competition) – одного з найпрестижніших конкурсів із міжнародного публічного права в Європі. Команда, яка переможе на національному раунді, представлятиме Україну на міжнародному раунді змагань, що відбудеться 18-21 травня 2016 року в м. Гаага (Нідерланди).

Для участі у дебатах команди подали письмові меморандуми від імені позивача і відповідача та захищатимуть свою позицію перед компетентними суддями національного раунду. Цього року в основі завдання для учасників лежить спір щодо перехоплення судна у відкритому морі, у ході розв’язання якого команди стикнуться з величезною кількістю правових питань із різних галузей міжнародного публічного права, зокрема щодо: свободи судноплавства у відкритому морі, примусового повернення вимушених переселенців, державного імунітету та імунітету посадових осіб держави, а також встановлення юрисдикції держави щодо випадків катувань тощо.

За право представляти Україну у фіналі змагатимуться команди провідних українських університетів, а оцінюватимуть команди письмову та усну частини змагань провідні науковці та фахівці у сфері міжнародного публічного права.

Вперше цього року буде визначено також команду-переможця усного раунду національних змагань із міжнародного публічного права ім. Б. Телдерса.

Програма заходу:

11 березня – національний раунд Міжнародних судових дебатів ім. Б. Телдерса (16:30-18:10 год.; ауд. 205, 207);

12 березня – національний раунд Міжнародних судових дебатів ім. Б. Телдерса (10:00-13:15 год.; ауд. 307, 309); обід для команд-учасниць та їх тренерів (13:15-14:00 год.); національні судові дебати для визначення команди-переможця усного раунду національного етапу судових змагань із міжнародного публічного права ім. Б. Телдерса (14:00-15:30 год.; ауд. 405); нагородження учасників змагань (15:30-17:00 год.; ауд. 405).

Робоча мова: англійська.

Місце проведення: Академічний корпус Українського Католицького Університету, вул. Козельницька, 2а.

Партнерами заходу виступили: Українсько-американська асоціація адвокатів, Асоціація правників України, Львівський центр міжнародного права та прав людини та консалтингова компанія «Advice Group».

Якщо Ви бажаєте відвідати захід, будь ласка, обов’язково зареєструйтеся за посиланням: goo.gl/PygDcP.

Детальнішу інформацію про захід можна отримати в Центрі верховенства права Українського Католицького Університету – [email protected], +38 (068) 9767540.