В УКУ відбувся Семінар щодо практичних аспектів вирішення арбітражних спорів

17 вересня в Українському католицькому університеті відбувся семінар «A PRACTICAL APPROACH TO ARBITRATION» проф. Роя Гонаса (США), присвячений основним принципам, організаційним та процедурним особливостям сучасного міжнародного комерційного арбітражу.

Під час семінару проф. Р. Гонас поділився не лише теоретичними знаннями стосовно правової природи комерційного арбітражу, але учасники мали змогу обговорити різноманітні практичні аспекти вирішення арбітражних спорів, зокрема оцінити переваги і недоліки арбітражу при вирішенні різних комерційних спорів у порівнянні з іншими альтернативними методами. Крім того, учасники дізнались про роль арбітра, його статус та повноваження на різних етапах розгляду справи.

Протягом заходу відбувалась активна дискусія між лектором та аудиторією. Проф. Р. Гонас наводив багато практичних кейсів із розгляду комерційних спорів, у яких учасники отримували ролі сторін та арбітрів.

Участь у заході взяли понад 25 правників, серед яких були як практикуючі юристи та адвокати, так і викладачі та студенти. На завершення учасникам семінару вручили сертифікати.

Захід було організовано Центром верховенства права Українського католицького університету у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області.

Зважаючи на актуальність тематики, вже найближчим часом Центр верховенства права УКУ розпочне роботу над організацією подібних заходів.