В УКУ відбудеться восьма лекція в рамках UCU Rule of Law Lecture Series

UCU ROL Series8

Український католицький університет спільно з Агентством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських правників, присвячених актуальним викликам та проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Чергова восьма лекція від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 25 травня (середа) 2016 р., о 16:00 у конференц-залі Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а) в рамках відкритої лекції міжнародного експерта з питань судової реформи, професора права Університету Уіллемет (штат Орегон, США) Гілберта Пол Карраско на тему: «Що є «рівність перед законом!»?.

Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: https://goo.gl/nAzkry.
Початок заходу: о 16:00 год.
Мова лекції: англійська. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.
Місце проведення: конференц-зал Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а).
Після завершення лекції усі учасники запрошуються на каво-перерву.

До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники та всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.
Проект UCU Rule of Law Lecture Series провидиться Центром верховенства права УКУ спільно з Проектом USAID “Справедливе правосуддя” за співпраці з Відділення Асоціації правників України у Львівській області. Інформаційний партнер – портал «Твоє місто» www.tvoemisto.tv.

Додаткова інформація: [email protected], +380689767540.