В УКУ відбудеться відкрита лекція виконавчого директора Комісії з питань поведінки суддів у штаті Вашингтон Рейко Колнер

ucu-poster-rlc-A3-Reiko_CallnerУкраїнський Католицький Університет спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Черговий п’ятнадцятий захід від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 26 травня (п’ятниця) 2017 р., о 19:00 год. у Конференційній залі Київського центру УКУ за адресою м. Київ, вул. І. Мазепи, 10а (метро “Арсенальна”) в рамках відкритої лекції виконавчого директора Комісії з питань поведінки суддів у штаті Вашингтон Рейко Колнер (США) на тему: “Збереження доброчесності та незалежності судової влади”.

Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: https://goo.gl/4W3dzB.

Початок заходу: о 19:00 год.

Мова лекції: англійська. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.

Місце проведення: Конференційна зала Київського центру УКУ ( м. Київ, вул. І. Мазепи, 10а).

Перед початком лекції усі учасники запрошуються на вітальну каву.

До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники і всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.

Проект UCU Rule of Law Lecture Series здійснюється Центром верховенства права УКУ спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” за співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області й АО “Матвіїв та партнери”.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся: [email protected], +38 (068) 599 18 15.