В УКУ відбудеться відкрита лекція королівського адвоката Вейна Джордаша

Відкрита лекція Вейна ДжордашаУкраїнський Католицький Університет спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Черговий дванадцятий захід від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 17 лютого (п’ятниця) 2017 р., о 17:00 год. у лекторії Академічного корпусу Українського Католицького Університету за адресою м. Львів, вул. Козельницька, 2а в рамках відкритої лекції королівського адвоката, керуючого партнера Global Rights Compliance Вейна Джордаша (Лондон, Велика Британія) на тему: “Дихотомія: міжнародне правосуддя та жертви міжнародних злочинів”.

Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: https://goo.gl/Lqly7s.

Початок заходу: о 17:00 год.

Мова лекції: англійська. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.

Місце проведення: лекторій Академічного корпусу УКУ (м. Львів, вул. Козельницька, 2а).

Після завершення лекції усі учасники запрошуються на каво-перерву.

До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники і всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.

Проект UCU Rule of Law Lecture Series здійснюється Центром верховенства права УКУ спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” за співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області. Інформаційний партнер – портал Твоє Місто (www.tvoemisto.tv).

За детальнішою інформацією звертайтеся: rlc@ucu.edu.ua, 068 599 18 15.