В УКУ відбудеться відкрита лекція викладача кафедри політології та публічного адміністрування Університету Констанца Сінді Віттке

ucu-poster-rlc-A3-Wittke_newУкраїнський Католицький Університет спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Черговий тринадцятий захід від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 13 квітня (четвер) 2017 р., о 18:30 год. у Конференційній залі Київського центру УКУ за адресою м. Київ, вул. І. Мазепи, 10а в рамках відкритої лекції старшого наукового співробітника і викладача кафедри політології та публічного адміністрування Університету Констанца (Німеччина) Сінді Віттке на тему: “Роль професійних правничих інституцій, стандартів та етичних кодексів у зміцненні верховенства: міжнародно-правова перспектива”.

Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: https://goo.gl/s1YX7c.

Початок заходу: о 18:30 год.

Мова лекції: англійська. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.

Місце проведення: Конференційна зала Київського центру УКУ (м. Київ, вул. І. Мазепи, 10а).

Після завершення лекції усі учасники запрошуються на каво-перерву.

До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники і всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.

Проект UCU Rule of Law Lecture Series здійснюється Центром верховенства права УКУ спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” за співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області та АО “Матвіїв та партнери“.

За детальнішою інформацією звертайтеся: [email protected], +38 (068) 599 18 15.