В УКУ відбудеться відкрита лекція віце-декана юридичного факультету Університету Каунаса Чарльза Шиманскі

ucu-poster-rlc-A3-SzymanskiУкраїнський Католицький Університет спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Черговий чотирнадцятий захід від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 28 квітня (п’ятниця) 2017 р., о 16:00 год. у лекторії Академічного корпусу Українського Католицького Університету за адресою м. Львів, вул. Козельницька, 2а в рамках відкритої лекції професора права, віце-декана юридичного факультету Університету Каунаса Чарльза Шиманскі (Литва) на тему: “”Приватизація” верховенства права: роль арбітражу та медіації у зростанні доступу до правосуддя”.

Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: goo.gl/MYgrjF.

Початок заходу: о 16:00 год.

Мова лекції: англійська. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.

Місце проведення: лекторій Академічного корпусу УКУ (м. Львів, вул. Козельницька, 2а).

Після завершення лекції усі учасники запрошуються на каво-перерву.

До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники і всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.

Проект UCU Rule of Law Lecture Series здійснюється Центром верховенства права УКУ спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” за співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області. Інформаційний партнер – портал Твоє Місто (www.tvoemisto.tv).

За детальнішою інформацією звертайтеся: [email protected], +38 (068) 599 18 15.