В УКУ відбудеться Круглий стіл із ІТ права

15 вересня запрошує до участі в Круглому столі “IT Law: What Is & Why Is?”. У рамках круглого столу відбудеться презентація першого в Україні посібника з ІТ права за участю автора – Тараса Бачинського, адвоката, керуючого партнера АО “Бачинський, Коломієць та партнери”.ucu-poster-A3-1 (1)

В ході круглого столу будуть обговорені такі питання, як зміст сучасного ІТ права, проблеми, які виникають у сфері юридичного супроводу ІТ бізнесу, та вимоги, яким повинні відповідати юристи, які працюють у сфері ІТ. Серед учасників дискусії провідні львівські правники: Андрій Гринчук (керуючий партнер ЮФ “Гринчук і партнери”), Микита Полатайко (координатор ІТ практики Sayenko Kharenko, голова Комітету з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету Асоціації правників України), Олексій Яновський (керуючий партнер “Західна консалтингова група”), Олег Зеліско (юрист Intellias), Іван Городиський (директор Центру верховенства права УКУ). Модератором заходу виступить Марта Романяк (юрист Nravo та Lviv IT Cluster).

Захід відбуватиметься за підтримки Відділення Асоціації правників України у Львівській області та Комітету ІТ права Львівського ІТ Кластеру.

Для участі у семінарі, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: goo.gl/lMWlc9.

Круглий стіл відбудеться 15 вересня в ауд. 405 Академічного корпусу Українського католицького університету за адресою вул. Козельницька, 2а. Початок заходу о 17:00 год.

Додаткова інформація: [email protected].