В УКУ відбудеться сьома лекція в рамках UCU Rule of Law Lecture Series

12932629_1046020858769654_1437602034047510698_n

Український католицький університет спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських правників, присвячених актуальним викликам та проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Чергова сьома лекція від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 11 квітня 2016 р. (понеділок), о 16:00 год у конференц-залі Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а) в рамках відкритої лекції міжнародного експерта з питань судової реформи, заступника директора Kennan Institute (Інститут Кеннана, Вашингтон, США) Вільяма Померанца (Нідерланди) на тему: «РЕФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОКУРАТУРИ».

Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: http://goo.gl/forms/B8AELiu2eL.

Початок заходу: 16:00.

Мова лекції: англійська. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.

Місце проведення: конференц-зал Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а).

Після завершення лекції усі учасники запрошуються на каво-перерву.

До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники та всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.

Проект UCU Rule of Law Lecture Series провидиться Центром верховенства права УКУ спільно з Проектом USAID «Справедливе правосуддя» за співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області та Європейської Бізнес Асоціації.

Інформаційний партнер – Портал «Твоє місто» www.tvoemisto.tv.

Додаткова інформація – [email protected], + 30689767540.