В УКУ відбудеться шоста лекція в рамках UCU Rule of Law Lecture Series

альберс

Український католицький університет спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських правників, присвячених актуальним викликам та проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Чергова, шоста лекція від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 2 березня (середа) 2016 р., о 16:00 у конференц-залі Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а) в рамках відкритої лекції міжнародного експерта з питань судової реформи д-ра Піма Альберса (Нідерланди) на тему: «ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА ТА РЕФОРМА СУДІВНИЦТВА: СЛІД ВИХОДИТИ З МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ ЧИ ЗАСТОСОВУВАТИ ОСОБЛИВІ ПІДХОДИ?».

Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням:

Початок заходу: 16:00.
Мова лекції: англійська. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.
Місце проведення: конференц-зал Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а).
Після завершення лекції усі учасники запрошуються на каво-перерву.

До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники та всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.
Проект UCU Rule of Law Lecture Series проводиться Центром верховенства права УКУ спільно з Проектом USAID “Справедливе правосуддя” за співпраці Асоціації правників України та Європейської Бізнес Асоціації. Інформаційний партнер UCU Rule of Law Lecture Series – Портал «Твоє місто» www.tvoemisto.tv.

Додаткова інформація[email protected], 068 976 7540.