В УКУ пройшла відкрита лекція проф. Г. П. Карраско щодо рівності перед законом

25 травня 2016 року в Українському Католицькому Університеті в рамках UCU Rule of Law Lecture Series пройшла відкрита лекція професора Університету Уіллемет (Орегон, США) проф. Гілберта Пола Карраско на тему: «Що є «рівність перед законом!»?».

100_4626

В ході своєї лекції проф. Карраско розглянув питання рівності перед законом у світлі Конституції США, зокрема Чотирнадцятої поправки до неї. Було представлено судову практику з цього питання, зокрема як це положення застосовується та тлумачиться у різних штатах. Особливу увагу доповідач приділив питанням рівності та протидії рівності за расовою ознакою, проблемі, яка продовжує залишатися надзвичайно актуальною для Сполучених Штатів.

На завершення лекції відбулася дискусія, в якій взяли активну участь гості лекції, зокрема судді, адвокати та громадські діячі.

Цей захід став вже восьмим у рамках UCU Rule of Law Lecture Series – серії лекцій, присвячених актуальним питанням розвитку верховенства права та юридичної сфери, яка організовується Центром верховенства права УКУ спільно з Проектом «Справедливе правосуддя» USAID Україна. Партнерами проекту виступають Відділення Асоціації правників України у Львівській області та Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації. Інформаційний партнер заходу – інформаційний веб-ресурс «Твоє Місто».

Нагадаємо, що UCU Rule of Law Lecture Series розпочалися рівно рік тому, 25 травня 2015 року лекцією професора Університету Вашингтона та Лі (Вірджинія, США) Томаса Х. Спіді Райса «Верховенство права: майбутнє в (не)безпеці?». Зі всіма доповідачами та відеозаписами їхніх лекцій Ви можете ознайомитися на веб-сторінці Центру верховенства права УКУ: http://rlc.ucu.edu.ua/language/uk/rlls/.