В УКУ пройшла відкрита лекція відомого європейського експерта з енергетичних питань Алана Райлі

30 листопада 2016 року в УКУ пройшла відкрита лекція професора права Міського університету Лондона, радника Атлантичної ради США та відомого європейського експерта з енергетичних питань Алана Райлі. Лекція була присвячена правовим та політичним наслідкам реалізації проекту газопроводу “Північний потік-2”, зокрема в контексті відносин між ЄС, Україною та Росією.

15349604_1235118156526589_1868237662083311001_n

Під час лекції проф. Райлі розповів про економічні та правові проблеми реалізації проекту і політичні ризики для Європейського Союзу. Особливу увагу було приділено правовим питанням у світлі Третього енергетичного пакету ЄС, а також експерт підкреслив економічну недоцільність реалізації проекту саме для Європейського Союзу, оскільки, насправді, він не відкриває для ЄС нових джерел газопостачання, а спрямований лише на усунення існуючої української інфраструктури з ринку транзиту російського газу.

Після завершення лекції відбулася сесія питань і відповідей та усі бажаючі мали змогу поставити питання проф. Райлі з тематики лекції.

Захід відбувся на базі Центру верховенства права УКУ за підтримки Львівського центру міжнародного права та прав людини і Відділення Асоціації правників України у Львівській області.