В УКУ юристів навчатимуть, як захистити бізнес. Програма

бізнес

Вже за тиждень українських юристів навчатимуть ефективним механізмам захисту бізнесу. Аби отримати консультації найкращих вітчизняних і закордонних фахівців, які займаються практичними питаннями у сфері бізнесу і захисту прав людини, та отримати поради, як боротися з тиском на бізнес, забезпечити його безпеку та захист власності, практикуючих юристів запрошують на сертифікатну програму «Права людини у бізнес-середовищі ІІІ».

Програма, організована Центром верховенства права Українського Католицького Університету, стала першою в Україні, присвяченою вивченню прав людини саме в розрізі бізнесу.

«Ми пропонуємо нашим слухачам подивитися на захист прав людини дещо під іншим кутом: не просто як на абстрактне поняття, а на як один із прикладних способів підвищити ефективність юридичного супроводу бізнесу. Зрештою, саме ведення підприємницької діяльності належить до прав людини й існують ефективні механізми його захисту, які можуть сприяти боротьбі з тиском на бізнес, забезпечити його безпеку та захист власності», – розповів Іван Городиський, керівник Центру верховенства права УКУ.

Учасники навчання отримають:

• знання щодо дієвих шляхів застосування в Україні міжнародних та європейських стандартів захисту прав людини у сфері бізнесу
  • консультації найкращих вітчизняних і закордонних фахівців, які займаються практичними питаннями у сфері бізнесу і захисту прав людини
  • знання про механізми протидії корупції і роль бізнес-середовища у забезпеченні прозорості в суспільстві

Програма складається із чотирьох навчальних модулів, кожен із яких триватиме 2 дні на місяць, і відбуватиметься на базі Українського Католицького Університету (м. Львів).

Програма

Модуль І «Протидія корупції, права людини і бізнес-середовище»
17– 18 березня

Олександр Лємєнов, юрист, керівник Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ
«Антикорупційні реформи в Україні: наслідки для бізнесу»

Ольга Ворожбит, адвокат, партнер DLA Piper Ukraine, керівник практики вирішення спорів та державного регулювання бізнесу
«Антикорупційний комплаєнс у юридичній практиці»

Модуль ІІ «Інституційні механізми захисту прав людини та бізнесу»
24 – 25 березня

Наталія Галецька, к.ю.н., старший юрист SoftServe
«Міжнародна торгівля, інструменти СОТ та захист прав людини»

Алесь Міхалевич, білоруський громадський і політичний діяч, кандидат у президенти Республіки Білорусь на виборах 2010 р. (Білорусь)
«Interpol, extradition and asylum: how to defend a business owner abroad»

Каміл Вишковський, Генеральний директор United Nations Global Compact Poland (Польща)
«United Nations Global Compact and its value for business: overview»

Модуль ІІІ «Практичні інструменти дотримання прав людини в бізнес-середовищі»
28 – 29 квітня

Андрій Андрусевич, міжнародний експерт із правової охорони довкілля, член правління Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля»
«Проблеми захисту та способи врахування екологічних прав при веденні підприємницької діяльності»

Чарльз Шиманскі (США), професор права, віце-дека юридичного факультету Університету Каунаса (Литва)
«Corporate social responsibility: effects and practical instruments»

Ярослав Грегірчак, LL.M, Заступник Бізнес-омбудсмена України
«Бізнес-омбудсмен в Україні: статус, діяльність та ефекти для бізнесу»

Модуль ІV «Практика Європейського суду з прав людини у сфері захисту прав та інтересів бізнесу»

12 – 13 травня

Хайнріх Немечек, експерт із бізнес-права ЄС, викладач міжнародного корпоративного, фінансового та європейського комерційного права Базельського університету (Німеччина)
«European Court of Human Rights Practice on protection of property rights: overview and trends»

Андрій Гринчук, адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Гринчук та партнери»
«Застосування прецедентної практики ЄСПЛ для захисту прав та інтересів бізнесу в Україні»

Більше інформації про програму можна дізнатися за посиланням.