Завершення Сертифікатної програми “Права людини в бізнес-середовищі”

24-25 квітня, в Українському католицькому університеті, пройшов завершальний, третій модуль Сертифікатної програми «Права людини в бізнес-середовищі», яку організовував Центр верховенства права УКУ спільно з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області та Адвокатським об’єднанням «Матвіїв та партнери». Цей модуль був присвячений питанням європейських механізмів захисту прав людини, в тому числі, права власності.
В п’ятницю, відбулися лекції викладача Майнгаймського університету (Німеччина), Хайнріха Немечека. В ході них, проф. Немечек розкрив системний взаємозв’язок, який існує між бізнесом та правами людини та навів конкретні приклади такого взаємозв’язку відповідно до практики Європейського суду з прав людини. Особливу увагу експерт приділив питанням корпоративної соціальної відповідальності в практиці Суду.
В суботу, експертами Програми стали Назар Кульчицький – голова АО “Кульчицький, Кулаков і Біднягін”, колишній Урядовий Уповноважений в справах Європейського суду з прав людини та Маркіян Бем – Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Вони представили практику Європейського Суду з прав людини стосовно захисту права власності через інструменти Європейського суду з прав людини. В своїх доповідях експерти, в тому числі, проаналізували основні справи, які розглядалися судом з цього приводу та підкреслили ті мотиви, якими суд керувався в своїх рішеннях.
Після завершення модулю, відбулося урочисте закриття Програми та нагородження її випускників Сертифікатами. Організатори подякували учасникам за їх зацікавлення та висловили сподівання на розвиток подальшої співпраці. Вже найближчим часом планується розпочати підготовку над запуском нової Cертифікатної програми присвяченої правам людини та бізнесу.

2

3

4

5