Лекція та дискусія про суддівську дисципліну пройде в УКУ в рамках UCU Rule of Law Lecture Series

Український католицький університет спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських правників, присвячених актуальним викликам та проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Чергова, четверта лекція від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 16 вересня (середа) 2015 р., о 16:00 у конференц-залі Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а) в рамках відкритої лекції старшого слідчого Комісії з суддівських кваліфікацій штату Джорджія (США) Річарда Хайда (Richard Hyde) на тему «СТАНДАРТИ СУДДІВСЬКОЇ ДИСЦИПЛІНИ: ЩО Є ДІЄВИМ».
Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за ПОСИЛАННЯМ

Початок заходу: 16:00.
Мова лекції: англійська. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.
Місце проведення: конференц-зал Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а).
Після завершення лекції усі учасники запрошуються на каво-перерву.
До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники та всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.
Проект UCU Rule of Law Lecture Series провидиться Центром верховенства права УКУ спільно з Проектом USAID “Справедливе правосуддя” за співпраці Асоціації правників України та Європейської Бізнес Асоціації. Інформаційний партнер UCU Rule of Law Lecture Series – Портал «Твоє місто»www.tvoemisto.tv.
rlc-plakat universalnyu-A3-4