Оксана Сироїд проведе в УКУ відкриту лекцію присвячену судовій реформі

1 квітня 2015 р. у Конференц-залі Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35) відбудеться лекція-дискусія із заступником Голови Верховної Ради України Оксаною СИРОЇД на тему: «Судова реформа: українські “традиції” та європейські стандарти».

Лекція організовується Центром верховенства права Українського католицького університету за підтримки Львівського відділення Асоціації правників України.
Судова реформа є одним із найактуальніших викликів, які стоять перед українським суспільством та українською владою. Оксана Сироїд є визнаним експертом з питань реформування правосуддя та судочинства, а з грудня 2014 р. – віце-спікером Верховної Ради. В рамках своєї законодавчої роботи значну увагу приділяє питанням, пов’язаним із реформуванням судової гілки влади в Україні.

Під час заходу планується розглянути такі питання як проблема політичного впливу на суддів та незалежності органів, що відповідальні за добір, призначення, переведення та звільнення суддів. Також буде піднято питання впровадження реального самоврядування суддів, добору та відповідальності суддів. Значну увагу буде приділено таким аспектам судової реформи як оновлення суддівського корпусу, проблемним аспектам прийняття закону про судову реформу як важливому елементу для якості закону, а також впливу процедурних аспектів його прийняття на довіру до нього, зокрема питанням підтримки судової реформи з боку громадянського суспільства.

Модераторами заходу стануть Академічний директор Центру верховенства права Українського католицького університету, доцент, к.ю.н. Оксана Головко-Гавришева та Голова відділення Асоціації правників України у Львівській області Антон Подільчак.

До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці та студенти-правники та особи, які цікавляться питаннями реформування судової системи в Україні.

Місце проведення – Конференц-зал Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35).

Початок заходу – о 14:00.

Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням.

Додаткова інформація[email protected], 0939939351