Про RLC

WP Google Maps Error

In order for your map to display, please make sure you insert your Google Maps JavaScript API key in the Maps->Settings->Advanced tab.

Метою діяльності Центру верховенства права (ЦВП) Українського католицького університету є освітня та дослідницька діяльність в сфері права та прав людини. Використовуючи широке коло зв’язків із вітчизняними та закордонними університетами, науковими та правозахисними організаціями, ми прагнемо створити широку мережу інституційного співробітництва з питань верховенства права та прав людини.

Завдання ЦВП:

  • Провадити наукові дослідження з питань верховенства права та захисту прав людини;
  • Розвивати навчальні програми та курси з метою підготовки висококваліфікованих фахівців із захисту прав людини;
  • Розвивати та поширювати існуючі теоретичні та практичні знання з верховенства права, захисту прав людини тощо;
  • Здійснювати наукові студії значення та місця верховенства права та захисту прав людини в соціальній доктрині католицької церкви;
  • Розвивати наукову базу для глибшого дослідження верховенства права та захисту прав людини в сучасних умовах;
  • Здійснювати юридичне консультування та практичну імплементацію проектів із забезпечення верховенства права та захисту прав людини.

IMG_9370

Іван Городиський

Директор

[email protected]

К.ю.н., отримав ступінь магістра міжнародного права в ЛНУ імені І. Франка, проходив наукове стажування в Friedrich-Schiller-Universität Jena (Німеччина). Навчався у аспірантурі ЛНУ ім. І. Франка, засновник та керівник (2013-2014 рр.) Львівського центру міжнародного права та прав людини, юрист Асоціації “Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг”. Учасник та доповідач більше 10 міжнародних форумів та конференцій з питань права та прав людини, безпеки та міжнародних відносин в Україні, Польщі, Білорусі, Нідерландах, Ізраїлі. Сфера наукових інтересів: права людини, міжнародне право, міжнародна безпека, захист персональних даних. Член Асоціації правників України та Української асоціації міжнародного права.

546488_4481799516284_882408574_n

Оксана Головко-Гавришева

Академічний директор

[email protected]

К.ю.н., доцент кафедри європейського права ЛНУ імені Івана Франка, закінчила факультет міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка, проходила стажування в University of Innsbruck, Queen Mary and Westfield College of the University of London, George Washington University, Central European University. Має досвід викладання права ЄС, міжнародного публічного права і порівняльного конституційного права, а також підготовки команд для участі в міжнародних змаганнях Jessup Moot Court Competition, Telders Moot Court and Vis Moot Court. Наявний досвід написання, керівництва та реалізації міжнародних проектів, у тім числі і в рамках ЄС. Є координатором модуля імені Жана Моне. До діяльності Центру верховенства права УКУ залучена від початків його створення.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Соломія Кошулинська-Чуба

Координатор UCU Rule of Law Lecture Series

[email protected]

Соломія є аспірантом кафедри європейського права факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2011р. отримала диплом магістра та здобула кваліфікацію юрист-міжнародник, перекладач. Учасниця багатьох всеукраїнських та міжнародних конференцій, літніх шкіл, зокрема European Forum Alpbach, Visegrad Summer School, Berlin Summer School of Law and Economics та інші. Член Ради молодих вчених факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І.Франка, Асоціації правників України. Навчалася у Lewis and Clark College, Portland, Oregon, USA в рамках програми освітнього обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Стажувалася у Львівській міській раді, міській раді Вроцлава, World Affairs Council of Oregon та працювала у Адвокатському об’єднанні Arzinger.

 

завантаження

Дмитро Шеренговський

Керівник проектів

[email protected]

К.пол.н., закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «міжнародні відносини», короткострокові стажування у Міністерстві закордонних справ України. Керівник відділу міжнародних академічних зв’язків Українського католицького університету (УКУ). Має більше 10 років практичного досвіду в громадській та освітній діяльності у сфері стратегічного планування, міжнародного співробітництва, управління проектами. Співзасновник Львівського центру міжнародного права та прав людини та Центру верховенства права УКУ. Наукові інтереси: сучасні теорії міжнародних відносин, глобальна та регіональна безпека, права людини в світовій політиці.

 

Khimyak

Андрій Хімяк

Керівник проектів

[email protected]

Випускник факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. В 2009 р. отримав диплом магістра з відзнакою та здобув кваліфікацію політолог-міжнародник, перекладач. В 2013 р. завершив аспірантуру за спеціальністю політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку. Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних конференцій, літніх шкіл, тренінгів, стажувань, автор наукових публікацій. Бере активну участь в громадській діяльності. Був членом студентської громадської організації «Молода Дипломатія», Ради молодих вчених факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І.Франка, Українського відділення міжнародної асоціації студентів політичної науки. В даний момент є провідним експертом громадської організації «Львівський центр міжнародного права та прав людини». Має досвід викладацької діяльності на факультеті міжнародних відносин ЛНУ ім. І.Франка, стажувався в Представництві Міністерства закордонних справ України у Львові та у Відділі громадського партнерства Львівської міської ради. З серпня 2013 р. керівник проектів та програм відділу розвитку УКУ, з жовтня 2014 р. за сумісництвом керівник проектів та програм Центру верховенства права УКУ. Сфера інтересів: міжнародні відносини і світова політика, міжнародне право та права людини, європейська безпека, всесвітня історія.

 

 

 

 

 

 

 

 

Адреса  вул. Свєнціцького, 17, ауд. 430, м. Львів, 79011, Україна, Центр верховенства права УКУ

Телефон 38 (032) 240 99 44

Факс 38 (097) 240 99 50

Електронна пошта [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення