Підтримати Центр

Якщо Ви підтримуєте діяльність Центру верховенства права, то можете скласти офіційну матеріальну пожертву шляхом здійснення благодійного внеску (через банківську касу або ж перерахунок) на офіційний банківський рахунок УКУ з призначенням для Центру верховенства права.

Кошти, отримані в порядку підтримки, будуть направлені на проведення заходів, реалізацію інформаційних та освітніх проектів, видавничу та pro bono діяльність.

Матеріально-технічне забезпечення та зарплатні витрати Центру забезпечуються з бюджету УКУ. Кошти, отримані в рамках підтримки, не будуть спрямовані на ці цілі.

Пожертву можна скласти в таких формах:

  1. Підтримка загальної діяльності Центру – перерахунок коштів на рахунок Центру з їх подальшим використанням у рамках реалізації проектів Центру.
  2. Цільова підтримка – підтримка організації та проведення конкретних заходів, реалізації проектів.
  3. Підтримка Центру в якості офіційного партнера.

Хто може бути офіційна партнером?

Фізична або юридична особа (приватна, благодійна, громадська організація тощо), яка зацікавлена у розвитку та підтримці верховенства права і системи права в Україні, розділяє цінності Українського Католицького Університету та діяльність якої не суперечить етичним стандартам УКУ.

Центр верховенства права УКУ допускає випадки відмови в офіційному партнерстві, якщо діяльність партнера не відповідає принципам співпраці УКУ з жертводавцями (http://ucu.edu.ua/about/pryntsypy-spivpratsi-z-metsenatamy/) або ж мали місце факти, які суперечать цінностям Українського Католицького Університету.

Офіційне партнерство передбачає:

  • розміщення логотипу партнера та інформації про підтримку на сайті УКУ та друкованих і електронних матеріалах усіх заходів, які проводяться під егідою Центру;
  • розміщення банеру, поширення інформаційних матеріалів про партнера в рамках заходів, які проводяться під егідою Центру;
  • згадку про офіційне партнерство у всіх новинах та прес-релізах ЦВП, постах у соціальних мережах тощо [1];
  • згадку про офіційне партнерство у виступах представників Центру в ході заходів, які проводяться під егідою ЦВП;
  • іншу інформаційну підтримку за домовленістю з партнером, яка не суперечить етичним стандартам ЦВП.

У разі, якщо Ви або Ваша структура хочете стати офіційним партнером Центру верховенства права УКУ на 2016 рік, просимо контактувати з директором Центру верховенства права Іваном Городиським, [email protected], 093 993 93 51.

Nota Bene! Підтримка Центру верховенства права є внеском у розвиток юридичних студій в УКУ та правової системи в Україні. Її складання не може і не повинно розглядатися як підстава отримувати або ж вимагати отримання від Центру та/чи УКУ будь-якої фінансової, політичної чи особистої вигоди в обмін на складання пожертви.

Реквізити для надання підтримки:

Релігійна організація «Український католицький університет Української Греко-Католицької Церкви»

79011, м. Львів, вул. Свєнціцького, 17

р/рах. №2600101703741

в ПАТ «Кредобанк»

у м. Львів, вул. Сахарова, 80а

ЄДРПОУ 20850999, МФО 325365

Свідоцтво платн. ПДВ №200158542

видане 21 січня 2014 р.

Інд. под. №208509913048

Тел.: 240-99-40, 240-99-44

Факс: 240-99-50

 

 

 

___________________________________________________________________________________________________

[1] За винятком випадків, коли редакційна політика ЗМІ, в якій публікується прес-реліз, не передбачає такої можливості.