Сертифікатна програма «Адвокація прав людини»

Як застосовувати основні інструменти захисту прав людини для адвокаційної діяльності навчатимуть громадських активістів та практикуючих юристів. Школа права Українського католицького університету розпочинає прийом заявок на сертифікатну програму «Адвокація прав людини». Зареєструватися для участі можна до 18 вересня.

Навчання відбуватиметься у форматі шести навчальних модулів тривалістю 2 дні кожен протягом вересня-грудня 2017 року. Перший навчальний модуль запланований на 26-27 вересня.

«У навчальний курс Програми включено всі аспекти діяльності із адвокації та захисту прав людини: від основ прав людини та супроводу таких кейсів до психологічного супроводу клієнтів та ведення інформаційних кампаній», – розповів Іван Городиський, директор Школи права УКУ.

→  Формат: 6 модулів тривалістю 2 дні кожен
 Період: вересень-грудень 2017
Початок програми – 26-27 вересня
→  Дедлайн подачі заявок: 18 вересня 2017, 23:59 год.
Реєстрація за посиланням
→  Вартість: 3 000 грн., для членів АПУ знижка -10%

Організатори програми: Школа права Українського католицького університету за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні

Сертифікатна програма з адвокації прав людини стала продовженням Форуму адвокації прав людини – міжнародного заходу, який зібрав у Львові близько 100 фахівців у цій сфері.

За новинами Програми стежте за посиланням.