Стипендії для участі у сертифікатній програмі «Адвокація прав людини»

Школа права УКУ оголошує стипендійний конкурс для участі у сертифікатній програмі «Адвокація прав людини», яка розпочинається у Львові з вересня.  Отримати стипендії зможуть троє учасників з-поза меж Львова. Дедлайн подачі заявок на отримання стипендії – 16 вересня.

Сертифікатна програма «Адвокація прав людини» – модульна навчальна програма для практикуючих юристів та громадських активістів. Протягом шести модулів тривалістю 2 дні кожен учасники розглянуть всі аспекти діяльності із адвокації та захисту прав людини: від основ прав людини та супроводу таких кейсів до психологічного супроводу клієнтів та ведення інформаційних кампаній.

Стипендії, які покриють вартість участі у програмі, а також витрати на дорогу та проживання у Львові протягом навчальних модулів отримають троє учасників з-поза меж Львова. Перевага надаватиметься представникам зі Сходу України.

Для участі у стипендійному конкурсі потрібно:

1. Зареєструватися для участі у програмі за посиланням.
  2. Написати есе на тему «Застосування сили як інструмент протидії порушень прав людини: моральна дилема в сучасному світі».
  3. Надіслати есе до 23:59 год. 16 вересня 2017 року на електронну скриньку [email protected].

Навчання триватиме протягом вересня-грудня 2017 року, перший навчальний модуль запланований на 26-27 вересня.  Реалізовує проект Школа права УКУ за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

За новинами, темами та спікерами модулів стежте за посиланням.