Чарльз Вайтхед та SayenkoKharenko: спеціальна пропозиція для участі у модулях програми з IT-права

6 жовтня Програма ІТ-права УКУ розпочинає новий сезон. Перед початком для усіх охочих  організатори підготували спеціальну пропозицію. Учасники можуть обрати два модулі “Start-up Companies: U.S. Structuring and Transactions” від проф. Корнельського університету Чарльза Вайтхеда та “Corporate & Tax Structuring of IT Business” від юридичної фірми SayenkoKharenko за ціною $180.

Модуль “Start-up Companies: U.S. Structuring and Transactions” відбудеться 6 -7 жовтня, а “Corporate & Tax Structuring of IT Business” – 13-14 жовтня.

Реєстрація: http://bit.ly/2ya0qgZ

Пропозиція дійсна до 5 жовтня включно.

Нагадуємо, у вас є можливість брати участі у всій Програмі ІТ-права УКУ, а також в окремих її модулях. Вартість участі у всіх модулях Програми в разі подання заявки до 30 вересня складає 500 доларів, після 01 жовтня – 600 доларів. Участь в окремому модулі складає 100 доларів.

Для членів Асоціація Правників України та представників компаній Львівський ІТ Кластер надається знижка 10%, для випускників попередніх сертифікатних програм Школи права УКУ – 20%.