Юристів запрошують до участі у сертифікатній програмі «Права людини в бізнес-середовищі ІІІ»

Rule_of_Law_Center_01Навчитися найкращим практикам захисту прав людини в процесі ведення підприємницької діяльності пропонують практикуючим юристам. У лютому розпочинається сертифікатна програма «Права людини в бізнес-середовищі ІІІ». Організовує навчання Центр верховенства права Українського Католицького Університету.

Експертами програми стали найкращі українські та європейські фахівці у сфері захисту прав людини, а також інтересів бізнесових структур. Навчання інноваційно поєднує сфери права, бізнесу і прав людини:

«Наша програма стала першою в Україні, присвяченою вивченню прав людини саме в розрізі бізнесу. Ми пропонуємо нашим слухачам подивитися на захист прав людини дещо під іншим кутом: не просто як на абстрактне поняття, а на як один із прикладних способів підвищити ефективність юридичного супроводу бізнесу. Зрештою, саме ведення підприємницької діяльності належить до прав людини й існують ефективні механізми його захисту, які можуть сприяти боротьбі з тиском на бізнес, забезпечити його безпеку та захист власності», – розповів Іван Городиський, керівник Центру верховенства права УКУ.

Програма складається із чотирьох навчальних модулів, кожен із яких триватиме 2 дні на місяць, і відбуватиметься на базі Українського Католицького Університету (м. Львів). За словами організаторів, цьогорічна програма увібрала в себе досвід двох попередніх:

«Ми розширили кількість модулів, щоб присвятити більше часу тематикам, які були найбільш цікаві для випускників попередніх років та є найактуальнішими в наш час. Також експертами Програми виступлять ті фахівці, котрі отримали найвищі оцінки від учасників і вони отримають більше часу на розкриття своїх тем», – зазначив Іван Городиський.

Учасники навчання отримають:

• знання щодо дієвих шляхів застосування в Україні міжнародних та європейських стандартів захисту прав людини у сфері бізнесу
  • консультації найкращих вітчизняних і закордонних фахівців, які займаються практичними питаннями у сфері бізнесу і захисту прав людини
  • знання про механізми протидії корупції і роль бізнес-середовища у забезпеченні прозорості в суспільстві

Участь у Програмі можуть взяти практикуючі юристи, які володіють англійською мовою. Для цього необхідно зареєструватися за посиланням. Кількість місць обмежена, тому формування навчальної групи відбувається на конкурсних засадах.
Більше інформації про програму можна дізнатися за посиланням.

Довідка
Сертифікатна програма «Права людини в бізнес-середовищі» – це перша в Україні програма підготовки практикуючих юристів, правозахисників і корпоративних менеджерів, присвячена найкращим практикам захисту прав людини в процесі ведення підприємницької діяльності та можливостям використання інструментів захисту прав і свобод людини для забезпечення інтересів бізнесу та захисту права власності.