11 березня стане відомо, яка команда представлятиме Україну на Телдерс

Teldersmoot-2016-LR-103-754x503Судові змагання імені Бена Телдерса (Telders International Law Moot Court Competition) – одні з найавторитетніших студентських змагань із міжнародного права у світі. Сотні команд, моделюючи розгляд справи Міжнародним Судом ООН, зустрічаються у національних раундах. Згодом переможці вирушають до столиці міжнародного права – Гааги (Нідерланди) – де й змагаються за звання найкращих у Європі.
Хто цьогоріч представлятиме Україну на міжнародному етапі змагань визначать вже у суботу, 11 березня. За умовами конкурсу, ні перелік команд, ні суддівський склад попередньо не розголошуються. Проте відомо, що найкращу студентську команду в Україні визначатимуть провідні експерти у сфері міжнародного права з Києва, Львова, Харкова та Одеси.
Як і минулого року, міжнародним партнером проведення заходу в Україні став Центр верховенства права Українського Католицького Університету. Підтримали проведення конкурсу Lviv Centre for International Law and Human Rights й Matviyiv & Partners.
Переможцем міжнародного етапу Телдерс у 2016 році стала команда Києво-Могилянської академії.
Фото: teldersmoot.com