В УКУ відбудеться відкрита лекція радника Генерального прокурора України Богдана Витвицького

15439811_1243912022313869_6357955466696697382_nУкраїнський Католицький Університет спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Черговий одинадцятий захід від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 16 грудня (п’ятниця) 2016 р., о 17:00 год. у лекторії Академічного корпусу Українського Католицького Університету за адресою вул. Козельницька, 2а в рамках відкритої лекції радника Генерального прокурора України та федерального прокурора США у відставці Богдана Витвицького (США) на тему: “Верховенство права: таке критично важливе, та все ж невловиме?”.

Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: https://goo.gl/forms/ng8s8QwjhVYSjHE22.

Початок заходу: о 17:00 год.
Мова лекції: англійська. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.
Місце проведення: лекторій Академічного корпусу Українського католицького університету (вул. Козельницька, 2а).

Після завершення лекції усі учасники запрошуються на каво-перерву.

До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники і всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.
Проект UCU Rule of Law Lecture Series здійснюється Центром верховенства права УКУ спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” за співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області. Інформаційний партнер – портал Твоє Місто (www.tvoemisto.tv).

За детальнішою інформацією звертайтеся: [email protected], 068 599 18 15.