Baker & McKenzie підтримали розвиток юридичних проектів в УКУ

Print

9 червня в Києві в American Chamber of Commerce відбулася презентація Магістерської програми УКУ з прав людини. Захід відбувся за підтримки юридичної фірми Baker & McKenzie, яка надала фінансове сприяння Центру верховенства права УКУ в проведенні цього заходу та іншої діяльності Центру.

Міжнародна юридична фірма Baker & McKenzie була заснована в 1949 р. і протягом наступних десятиліть стала однією з найбільш авторитетних та потужних юридичних фірм у світі. В структуру фірми входять 77 офісів у 47 країнах світу. Діяльність фірми охоплює широке коло практик та індустрій і особливу увагу фірма приділяє pro bono діяльності, яка неодноразово була відзначена різноманітними нагородами.

В Україні Baker & McKenzie функціонує з 1992 року, ставши першою міжнародною юридичною фірмою, яка розпочала свою діяльність у нашій державі. Наразі київський офіс фірми налічує близько 50 юристів, у тому числі 10 партнерів, та обслуговує понад 500 клієнтів, будучи одним із лідерів юридичного ринку України в таких практиках, як: банківське та фінансове право, ринки капіталів, M&A, податкове право і нерухомість. Компанія отримала нагороду Міжнародної юридичної фірми 2015 року та посіла 3 місце в загальному рейтингу провідних юридичних фірм України 2015 року від видання «Юридична практика». Більш детальніше про діяльність фірми в Україні можна дізнатися за посиланням: http://www.bakermckenzie.com/ll-uk/Ukraine/.

Центр верховенства права УКУ висловлює щиру вдячність Baker & McKenzie за надану підтримку і довіру до діяльності Центру та УКУ. Кошти отримані від Baker & McKenzie будуть спрямовані на підтримку поточних проектів Центру верховенства права УКУ, зокрема розвиток Магістерської програми з прав людини, серії лекцій UCU Rule of Law Lecture Series, книжкової серії «Бібліотека львівської правничої класики» та ін..

Дізнатися більше про потенційну підтримку діяльності Центру, а також можливість стати його офіційним партнером можна за посиланням: http://goo.gl/sMKyCW.