Про RLC

WP Google Maps Error

In order for your map to display, please make sure you insert your Google Maps JavaScript API key in the Maps->Settings->Advanced tab.

Метою діяльності Центру верховенства права (ЦВП) Українського католицького університету є освітня та дослідницька діяльність в сфері права та прав людини. Використовуючи широке коло зв’язків із вітчизняними та закордонними університетами, науковими та правозахисними організаціями, ми прагнемо створити широку мережу інституційного співробітництва з питань верховенства права та прав людини.

Завдання ЦВП:

  • Провадити наукові дослідження з питань верховенства права та захисту прав людини;
  • Розвивати навчальні програми та курси з метою підготовки висококваліфікованих фахівців із захисту прав людини;
  • Розвивати та поширювати існуючі теоретичні та практичні знання з верховенства права, захисту прав людини тощо;
  • Здійснювати наукові студії значення та місця верховенства права та захисту прав людини в соціальній доктрині католицької церкви;
  • Розвивати наукову базу для глибшого дослідження верховенства права та захисту прав людини в сучасних умовах;
  • Здійснювати юридичне консультування та практичну імплементацію проектів із забезпечення верховенства права та захисту прав людини.

IMG_9370

Іван Городиський

Директор

[email protected]

К.ю.н., отримав ступінь магістра міжнародного права в ЛНУ імені І. Франка, проходив наукове стажування в Friedrich-Schiller-Universität Jena (Німеччина). Навчався у аспірантурі ЛНУ ім. І. Франка, співзасновник, керівник (2013-2014 рр.) та член Правління Львівського центру міжнародного права та прав людини, юрист Асоціації “Львівський центр інновацій” (2013-2015). Учасник та доповідач більше 10 міжнародних форумів, конференцій та програм з питань права та прав людини, безпеки та міжнародних відносин в Україні, Польщі, Білорусі, Нідерландах, Ізраїлі, Франції, Швейцарії. Сфера наукових інтересів: права людини, міжнародне право, міжнародна безпека, захист персональних даних. Член International Association of Artificial Intelligence and Law Асоціації правників України та Української асоціації міжнародного права (з 2014 р.). Член Консультативної ради при Прокуратурі Львівської області (з 2014 р.) та Громадської ради при Головному Управлінні Державної фіскальної служби у Львівській області (з 2015 р.)..

 

 

Khimyak

Андрій Хімяк

Керівник проектів

[email protected]

Випускник факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. В 2009 р. отримав диплом магістра з відзнакою та здобув кваліфікацію політолог-міжнародник, перекладач. В 2013 р. завершив аспірантуру за спеціальністю політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку. Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних конференцій, літніх шкіл, тренінгів, стажувань, автор наукових публікацій. Бере активну участь в громадській діяльності. Був членом студентської громадської організації «Молода Дипломатія», Ради молодих вчених факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І.Франка, Українського відділення міжнародної асоціації студентів політичної науки. В даний момент є провідним експертом громадської організації «Львівський центр міжнародного права та прав людини». Має досвід викладацької діяльності на факультеті міжнародних відносин ЛНУ ім. І.Франка, стажувався в Представництві Міністерства закордонних справ України у Львові та у Відділі громадського партнерства Львівської міської ради. З серпня 2013 р. керівник проектів та програм відділу розвитку УКУ, з жовтня 2014 р. за сумісництвом керівник проектів та програм Центру верховенства права УКУ. Сфера інтересів: міжнародні відносини і світова політика, міжнародне право та права людини, європейська безпека, всесвітня історія.

 

 

 

Taras

Марія Тарас

Заступник директора

[email protected]

Асистент кафедри медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Аспірант кафедри міжнародного права Львівського національного університету імені Івана Франка. В 2011 р. отримала диплом магістра та здобула кваліфікацію юрист-міжнародник, перекладач; 2013 р. – диплом спеціаліста-правознавця у ЛНУ ім. І. Франка. Має досвід викладацької діяльності на факультеті міжнародних відносин ЛНУ ім. І.Франка. Навчалася у Вільнюському університеті (Литва) в рамках стипендіальної програми Європейського Союзу “Erasmus Mundus”. Стажувалася в Міністерстві закордонних справ України, Міністерстві юстиції України та Сеймі Литовської Республіки. Член Ради молодих вчених факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І.Франка.

16215775_1236184553129279_1730380683_n

 

 

 

 

 

 

Ірина Шаровська

Менеджер з адміністративної діяльності

[email protected]

Випускниця юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. У 2015 році отримала ступінь магістра права. Учасниця програми EUNEG, у рамках якої здійснила навчальний візит до університетів Марібору (Словенія) та Трієсту (Італія) у травні 2015 р.. Брала участь у XIV міжнародній студентсько-аспірантській науковій конференції “Актуальні проблеми прав людини, держави та правової системи”. У 2015 році успішно закінчила Школу німецького права (2014-2015 рр.).

Інтереси: кримінологія, міжнародне кримінальне право, спільна політика оборони держав-членів ЄС.

 

 

 

 

 

 

Адреса  вул. Свєнціцького, 17, ауд. 430, м. Львів, 79011, Україна, Центр верховенства права УКУ

Телефон 38 (032) 240 99 44

Факс 38 (097) 240 99 50

Електронна пошта [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення